Neues du Asthetisch

Fransız Askısı uygulaması kaç seans sürer? Fransız askısı işleminin etkili olması için bir seans yeterlidir. Eğer işlemi tekrarlamak isterseniz, 5 yıl sonra tekrardan yaptırabilirsiniz.

Fransız Askısı Nedir?

Ameliyatsız yüz germe işlemlerinden biri olarak öne çıkan Fransız Askısı, içi polyester, dışı ise cilt dokusuyla uyumlu silikondan yapılmış esnek iplerle cildin gerilmesi olarak tanımlanabilir. Fransız ip askısı olarak da bilinen bu yüz askılama işlemine, Fransa’da geliştirildiği için ‘’Fransız askısı’’ adı verilmiştir. Bu işlemde kullanılan ipler sayesinde, yüz bölgesindeki sarkmalar ve kırışıklıklar son derece güvenli bir şekilde giderilebilir. Bu yöntemde kullanılan malzeme, insan vücuduyla son derece uyumlu olduğu için kısmi yüz felcinde de kullanılabilir. 

Güvenli ve minimal riskler barındıran bu işlem, uzun yıllar boyunca genç görünmeyi mümkün kılar. Cerrahi yüz germe operasyonlarının alternatifi olarak bilinen Fransız askısı işleminde amaç, yaşlanmanın da etkisiyle yüzde oluşan olumsuzlukları gidermek ve yüzde lifting etkisi oluşturarak genç görünmeyi sağlamaktır. 

Fransız Askısı Yöntemi Kimler İçin Uygundur?

Fransız askı, ameliyata girmeden gençleşmek isteyen bireylere tavsiye edilmektedir. Özellikle 30’lu yaşlardan itibaren yüz bölgesindeki kollajen ve hyalüronik asit miktarında azalma başlar. Kollajen ve hyalüronik asit miktarının azalması, ciltte kırışıklıklara yol açar. Şayet yeni oluşmaya başlayan bu kırışıklıklar kontrol altına alınmazsa, yüz bölgesinde sarkma ve derin kırışıklıklar meydana gelebilir. Bu nedenle Fransız askısı, 30 ila 65 yaş arasındaki kadınlar ve erkekler için uygun bir yöntemdir. Ameliyatsız bir yüz germe işlemi olan yüz askılama, ciltteki sarkmaları yukarı doğru kaldırır ve böylece genç bir görünüme kavuşmanızı sağlar. 

Dinamik iplikler yaşlanmayı durdurur mu? Dinamik iplikler, ne yazık ki zamanı durdurma gibi bir yetkinliğe sahip değildir. Ancak bu iplikler genç görünüm kazandırarak bir nevi zamanı geri alırlar.

Steril Ortam

Tedavi Takibi

Uluslararası Hizmet

Kısa Sürede İyileşme

Çözüm Odaklı Müdahale

Müşteri Memnuniyeti