Neues du Asthetisch

Migren kişinin hayatını oldukça zorlaştıran, ısrarcı ve aşırı ağrılı bir rahatsızlıktır. Kronik migren ağrılarında botoks FDA onayı almış ve etkili bir uygulamadır. Botoks kas ve sinir iletişimini durdurduğu ve kasları gevşettiği için beyine ağrı mesajını ileten siniri bloke ederek ağrıyı azaltmaktadır. Botoks uygulanan migren hastalarının yaklaşık %70’i ağrılarının yarı yarıya azaldığını söylemişlerdir.

Migren botoksu normal botoks uygulamaları gibi yaklaşık 30 dakika içerisinde uygulanmakta ve 7 kritik noktaya belirli dozlarda uygulanmaktadır. Uygulamadan birkaç gün sonra etki görülmeye başlar ve yaklaşık 12 hafta boyunca kişi migrene bağlı baş ağrısını önlemiş olur. Her 3 – 5 ayda bir işlemin tekrarlanması önerilmektedir. Botoks içeriğine alerjisi olan, tedavi gerektiren bölgelerde deri rahatsızlığı taşıyan, hamile ve emziren, nöromasküler veya kanama sorunu olan kişilerde uygulanamamaktadır.

Tıbbi işlem statüsünde yer alan uygulama ve tedavilerin fiyatlarının web sitelerinde yer alması Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklanmıştır. Lütfen fiyat taleplerinizi telefon, e-mail ve iletişim formu yolu ile isteyiniz.

Steril Ortam

Tedavi Takibi

Uluslararası Hizmet

Kısa Sürede İyileşme

Çözüm Odaklı Müdahale

Müşteri Memnuniyeti